Náš nový eshop právě spuštěn

O firmě

D-program spol. s r.o. - drátěný program

zvyšování kvality a neustálé rozšiřování stávajícího výrobního programu náleží k prvořadým cílům firmy D-program Jaroměř.

D-program, spol. s r.o. Jaroměř vznikla zápisem do obchodního rejstříku v květnu r. 1993 a počínaje datem 1.8. 1993 zahájila společnost v objektech bývalé zámečnické provozovny v.d. ZNAK Hradec Králové svou výrobní činnost.

Certifikace ISO 9001 
Z výše uvedeného je patrné, že společnost D-program, s.r.o. je poměrně mladá firma, avšak má dlouholeté zkušenosti s výrobou drátěného programu, jehož produkce byla zahájena v r. 1974.

Společnost zaměstnává 20-25 lidi. Měřeno podle počtu zaměstnanců, nenáleží firma k největším, ale je schopna zvládnout i velkou sériovou výrobu, o čemž svědčí i déle trvající spolupráce jednak s velkými tuzemskými klienty, ale i se zahraničními partnery.

Nosný výrobní program tvoří kovovýroba, která je členěna na 2 odvětví.

1. Drátěný program - Vybavení prodejen a obchodů, prodejní stojany, koše a regály, reklamní tabule, stojany na tiskoviny, stojany na DVD, stojany na prospekty, oděvní stojany, butikové panáky, aranžérské sítě a háčky. atd.
Nyní nově možnosti složitých tvarů na CNC ohýbacím stroji řady BM
vzory výrobních možností najdete zde

2. Zámečnické práce vyplývající z požadavku zákazníků, např. reklamní tabule, ocelová vrata, sloupky, atd.
K neméně významné činnosti náleží i kompletní vybaveni obchodů a prodejen. V areálu firmy se také nachází vzorkovna, která dokonale poslouží k úplné představě vzhledu a kvalitě výrobků.

 

D-program provozovna